Piotrkowskie Centrum Wolontariatu chciałoby przygotować paczkę dla jednej z rodzin z powiatu piotrkowskiego w ramach projektu Szlachetna Paczka.

Kto chciałby dołączyć i przygotowywać tą paczkę razem z nami zapraszam serdecznie.

Pani Bogusława (82 l) często wspomina jakie było jej życie w młodości. Teraz, osamotniona przebywa zamknięta w czterech ścianach. Nogi pani Bogusi odmówiły posłuszeństwa i ledwo co może na nich stać. Najtrudniejsze jest to, że nie może sama zrobić zakupów. Mimo, że stara się nie poddawać, to jest to dla niej bardzo trudne. Cały dochód pani Bogusławy stanowi zasiłek z GOPS-u w kwocie 634 zł. Po zapłaceniu rachunków i wykupieniu leków, kobiecie pozostaje na życie zaledwie 304 zł. Pani Bogusława przyznaje, że problemy z poruszaniem się przyczyniają się do tego, że często bywa głodna.

Pani Bogusława pomimo swojego ciężkiego losu często się uśmiecha i z nadzieją patrzy w przyszłość. Uwielbia swoje koty, które dotrzymują jej towarzystwa i sprawiają, że nie czuje się tak bardzo samotna. Jedynym marzeniem pani Bogusi jest to, by nigdy już nie była głodna.

Najważniejsze potrzeby to:

Żywność trwała: (herbata, ryż, makaron, cukier, dżem, konserwy rybne, kwa, kasza, mąka, olej, konserwy mięsne, warzywa w puszkach)

Środki czystości: (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyn do płukania, płyny czyszczące, mydło, żel myjący, szampon)

Odzież: (ciepły, dłuższy sweter w rozmiarze xl)

Szczególny upominek: szlafrok

 

indeks

harc banner

aktywnosc baner

 

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

 harclogo skpdzn 1

 

Projekt współfinansowany ze środków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC   harc 
 oraz ze środków Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego  piotrkow trybunalski logo  

©2012 Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Norbert Bednarek